Wczytuję dane...
Model: 14538
Kod producenta: KI045A
Realizacja zamówienia: 24
EAN: 8719324994873
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: kiiroo

Kiiroo - Automatyczny Masturbator Z Waginą Duo Pack

 

Nowy standard w interaktywnej przyjemności
Bądź jedną z pierwszych osób, które wejdź do interaktywnego świata z najpotężniejszym automatycznym masturbatorem dla mężczyzn.

Poczuj to, co widzisz. W czasie rzeczywistym
Przeżycie oszałamiającego orgazmu nie jest przesadą! Połącz swój KEON z obszerną listą interaktywnych treści erotycznych tworzonych przez niektóre z wiodących na świecie witryn dla dorosłych. Poczuj każde pchnięcie, jęk i jęk w czasie rzeczywistym.

Przyszłość masturbacji już nadeszła!

Zachowaj kontrolę
Dzięki KEON możesz kontrolować prędkość i długość ruchu. Dotykowe przyciski sprawiają, że znalezienie idealnej kombinacji pociągnięć jest tak proste, jak to tylko możliwe.

Komfort
Solidna konstrukcja KEON to idealny kształt zapewniający najściślejszy chwyt. Trzymanie KEONA jest łatwe dzięki intuicyjnym krzywiznom. Oddaj się swoim pragnieniom bez zakłóceń i ograniczeń.

Ergonomia
Zapomnij o uciążliwych i nieporęcznych męskich masturbatorach z przeszłości. Każdy szczegół ergonomicznej konstrukcji KEON ma wzbogacić Twoje najbardziej intymne chwile.

Oświetlenie LED
Elegancki system oświetlenia KEON ma instynktowną konstrukcję, która reaguje na Twoje polecenia. Dostarcza w czasie rzeczywistym informacji o trybie połączenia, szybkości i żywotności baterii.

W odróżnieniu od innych Strokerów
Używaj go samodzielnie lub w połączeniu z KEON. Nasz nowy Stroker jest wyposażony w wysokowydajną nakładkę zaprojektowaną tak, aby stymulować każdą część penisa prawdziwą teksturą i wrażeniami przypominającymi skórę.

Feel Sensation
Naszym celem zawsze było wprowadzanie innowacji i uzyskiwanie produktów najwyższej jakości. Stworzyliśmy materiał Feel dla naszej nowej linii Strokerów. Nasza formuła Feel jest bezpieczna dla ciała i przypomina prawdziwą skórę, miękkość i teksturę.

Tekstura Helix Power
Rękaw Feel ma przyjazną teksturę wewnętrzną zaprojektowaną tak, aby zmaksymalizować Twoją przyjemność. Przeżyj najprzyjemniejsze wrażenia, jakie zapewniają spiralne grzbiety, wsuwając się do swojego nowego ulubionego miejsca.

Zupełnie nowy sposób łączenia się
Poruszanie się po nowym świecie interaktywnej przyjemności jest łatwe i bezpieczne. Dzięki najnowszej generacji naszej aplikacji możesz łączyć się ze znajomymi, prowadzić rozmowy wideo, oglądać interaktywne filmy, sterować urządzeniami obsługującymi Bluetooth i wysyłać sobie nawzajem SMS-y – a wszystko to w tym samym miejscu.

Interakcja z urządzeniem Twojego partnera z dowolnego miejsca na świecie.
Połącz KEON online z innymi produktami KIIROO i pozwól swojemu partnerowi zapewnić Ci dotyk, którego pragniesz, bez względu na odległość.

Lubisz co widzisz? Poczuj to.
Ucieknij do alternatywnej rzeczywistości pełnej interaktywnej przyjemności. Połącz KEON ze wszystkimi mobilnymi goglami VR i interaktywnymi treściami VR. Obejrzyj wysokiej jakości filmy erotyczne nakręcone w 180 i 360 stopniach, ze stereoskopowym widokiem 3D od stóp do głów.

Czy jesteś gotowy, aby dać się zaskoczyć?


Polecamy